1- Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

swissbork.com.tr’de e-posta adresiniz, adınız, soyadınız, TC numaranız, kimlik bilgileriniz, ev veya iş adresiniz ya da telefon numaranız gibi kişisel bilgileri kendiniz girişini yapmadığınız sürece talep etmiyoruz.

2- Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Kişisel bilgilerinizi sizinle iletişim kurmak için kullanırız. Hoş geldiniz E-Postaları, ödeme ve ödeme anımsatıcıları, site yöneticiniz tarafından yapılan duyurular, anket ve forum bilgilendirmeleri, teknik hizmet sorunlarıyla ilgili bilgi ve güvenlik duyuruları gibi zorunlu olarak sağlanan belirli hizmet iletişimleri de gönderebiliriz.

3- Kişisel Bilgilerinizin Paylaşılması

Bu bildirimde tanımlananın haricinde kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıs ve kuruluşlarla paylaşmayız. Kişisel bilgilerinizi pazarlama amacıyla üçüncü taraflarla paylaşmayız.

Bazı durumlarda, postaların işlenmesi ve teslim edilmesi, müşteri destek hizmetleri sağlama, internet siteleri barındırma, ticari işlemler gerçekleştirme veya hizmetlerimizle ilgili istatistiksel çözümlemeler yapma gibi bazı sınırlı hizmetleri bizim adımıza yapmaları için başka şirketlerle anlaşırız. Bu hizmet sağlayıcıların yalnızca hizmeti sağlayabilmek için gerekli olacak kişisel bilgileri almalarına izin verilir. Söz konusu bilgilerin gizliliğini korumaları şart koşulur ve bu bilgileri Swiss Bork’a hizmet sağlama dışındaki bir amaç için kullanmaları yasaktır. Ancak, kredi kartı dolandırıcılığının takibinde yasal gereklilikler yerine getirilir. Bu, sahte kredi kartı kullanımlarını daha doğru bir şekilde saptamalarına yardımcı olur. Şu nedenlerle, iletişimlerinizin içeriği dahil olmak üzere sizinle ilgili bilgilere erişebilir ve bilgileri açıklayabiliriz:

4- İletişim Tercihleri

Aldığınız e-postadaki özel yönergeleri izleyerek, gelecekte swissbork.com.tr ve hizmetlerinden tanıtım içerikli e-postaların size gönderilmesini durdurabilirsiniz.

5- Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

Swiss Bork, kişisel bilgilerinizi korumayı ilke edinmiştir. Kredi kartı numarası veya parola gibi çok gizli bilgileri internet üzerinden aktarırken, bu verileri Güvenli Yuva Katmanı (SSL) protokolü gibi şifreleme yöntemleriyle koruruz.

Hesaplarınızı ve kişisel bilgilerinizi korumak için bir parola kullanılıyorsa, parolanızı gizli tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu bilgiyi başka kimseyle paylaşmayın. Bilgisayarınızı başka kişilerle paylaşıyorsanız, sonraki kullanıcıların bilgilerinize erişmesini engellemek için bir siteyi veya hizmeti terk etmeden önce her zaman oturumu kapatmalısınız.

6- İletişim

Gizlilik sözleşmesi ile ilgili herhangi bir soru veya sorununuz için bize [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret edin.

Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılan Değişiklikler

Hizmetlerimizdeki değişiklikleri ve müşteri görüşlerini yansıtmak üzere bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleştireceğiz. Bu Bildirimde değişiklik yaptığımızda, bildirimin en üstünde yer alan “son güncelleştirme” tarihi değiştirilecektir. Bu bildirimde somut değişiklikler yapılması durumunda, bu değişiklikleri yapmadan önce herkesin görebileceği bir şekilde ilanda bulunulacak ya da size doğrudan bir bildirim gönderilecektir.